Galeria

Sobota na lotnisku w Nowym Mieście

Sobota na lotnisku w Nowym Mieście

 Połowa lutego, impreza w Nowym Mieście. Świetne warunki towarzyszyły uczestnikom sobotniego spotkania, każdy mógł korzystać z dwóch wyznaczonych tras. Jedna prowadziła po śniegu zaś druga po odsłoniętej płycie lotniska.
zobacz galeri
Skandynawskie warunki

Skandynawskie warunki

  Wymarzone warunki czekały na uczestników eventu w Nowym Mieście, tony śniegu, właściwa temperatura, nic innego nie pozostawało do zrobienia jak tylko wsiadać i jechać. Trasa została wyznaczona przez ciężki sprzęt, w połowie dnia piaskarka poprawiła przyczepność drogi, dzięki temu zabawa trwała do ostatnich sił naszych uczestników.
zobacz galeri
Prawdziwa zima nad Pilicą

Prawdziwa zima nad Pilicą

 Trzecia sobota stycznia rozpoczęła się hucznie, bo w Nowym Mieście. Panowały iście skandynawskie warunki, trasa została wyznaczona przez pług, uczestnicy cały dzień doskonalili swoje umiejętności. Tego dnia odnotowaliśmy rekordową frekwencję, zjawiło się blisko 120 aut z załogami!! Serdecznie dziękujemy za przybycie.
zobacz galeri
Pierwsze śniegi w Nowym Mieście

Pierwsze śniegi w Nowym Mieście

  15 XII zorganizowaliśmy szkolenie dla jednego z naszych Klientów.
Pierwszy raz w tym roku pogoda była na tyle łaskawa, że zasypała lotnisko w Nowym Mieście białym puchem. Wykorzystaliśmy to w 100%!!
Trasę wytyczyliśmy pachołkami, która łącznie miała 6 km długości.
zobacz galeri

Nasi klienci:

  • Medicalspace Sp. z o.o.
  • subaru
  • Kuke
  • citi-handlowy
  • Jelfa
Designed and produced by SkyGroup Sp. z o.o.