O nas

rally events - fun & schoolRally Events Sp z o.o. - specjalizujemy się w organizacji imprez rajdowych oraz szkoleń bezpiecznej jazdy. Nasz zespół związany jest ze sportami samochodowymi od wielu lat. Posiadamy licencje rajdowe zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Doświadczenie zebraliśmy na przejechanych tysiącach kilometrów "oesów" - odcinków specjalnych rajdów oraz wyścigów. Korzystając z naszych szkoleń nabywacie Państwo wiedzę i umiejętności, które pozwolą Wam na dużo pewniejszą i bezpieczniejszą jazdę w codziennych warunkach drogowych. A nasze rajdowe samochody oraz samochody legendy Subaru Imprezy Turbo, z którymi zetkną się Państwo na naszych imprezach rajdowych, pozostawią niezapomniane i pełne emocji wspomnienia. Uczymy (w bezpiecznych warunkach) zachowania zimnej krwi w przypadku wystąpienia sytuacji ekstremalnej na drodze (poślizg, nagłe hamowanie czy ominięcie niespodziewanej przeszkody etc).

Nasza firma współpracuje z czołowymi obecnie zawodnikami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zawodnikami z pierwszych miejsc wyścigów 1/4mili, zawodnikami Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski i wyścigów płaskich oraz weteranami rajdowych oes'ów, posiadającymi ogromne doświadczenie, którym bardzo chętnie dzielą się z uczestnikami naszych imprez. Spotkania organizujemy na zamkniętych dla ruchu kołowego obiektach - torach wyścigowych, zamkniętych odcinkach leśnych, lotniskach przystosowanych do tego typu wydarzeń.

Rally Events Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 58, 02-954 Warszawa. Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000276071. NIP 951-220-77-72. Kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

Nasi klienci:

  • Jelfa
  • Medicalspace Sp. z o.o.
  • citi-handlowy
  • Kuke
  • subaru
Designed and produced by SkyGroup Sp. z o.o.